a

ALCINA – Profesjonalne kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji włosów.

Marka Alcina.

Alcina – niepowtarzalne produkty do włosów i skóry „made in Germany” – towarzyszy kobietom już od prawie siedemdziesięciu lat. Marka została założona przez chemika Dr. Kurta Wolff, który dopasował produkty do indywidualnych wymagań włosów i skóry stawiając na wysoką jakość składników i wysoką tolerancję.

Od początku firma organizowała profesjonalne szkolenia dla fryzjerów. Ośrodki szkoleniowe oferują szeroki zakres seminariów, warsztatów dla specjalistów.
Alcina wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby optymalizować receptury produktów. Know-how firmy w dziedzinie galeniki jest uznawane na świecie – skuteczność substancji aktywnej, która nie jest zależna wyłącznie od stężenia substancji, lecz przede wszystkim od integracji w systemie substancji pomocniczych.
Alcina to dziś odnosząca sukcesy niemiecka, prowadzona rodzinnie firma.

Praca dla indywidualnego piękna klientek to nadal formuła sukcesu Alciny.
Od medycyny do pielęgnacji i kosmetyki.

 

Dr. Kurt Wolff – 100 LAT WIEDZY I DOŚWIADCZENIA
Nauka jest naszym stałym towarzyszem

„Każdy jest piękny na swój sposób, bo wygląd jest zwierciadłem duszy.
Dlatego pielęgnacja dopasowana do indywidualnych potrzeb,
odżywia, chroni i wzmacnia to piękno”
– Dr Kurt Wolff

Dr Kurt Wolff zawsze podkreślał, że skóra i włosy będą zdrowe i piękne dokładnie wtedy , gdy znajdują się w naturalnej równowadze. Taka równowaga chroni przed negatywnymi wpływami zarówno z wewnątrz jak i zewnątrz. Ale skóra i włosy są tak różne, jak osobowości , do których one należą. Dlatego pielęgnacja musi być dostosowana do specyficznych potrzeb różnych typów skóry i włosów indywidualnie.

Wyniki te stanowią podstawę wszystkich produktów Dr Kurt Wolff . Dziś współpracujemy z renomowanymi naukowcami i wykorzystujemy zaawansowaną technologię aby stale optymalizować naszą ofertę i nasze produkty. Właściwy rodzaju pielęgnacji skóry i włosów ma również duże znaczenie dla dobrego samopoczucia i zachowania indywidualnego piękna.

 

Udostępnij wpis
Napisany przez
Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ