a

ALCINA – Profesjonalne kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji włosów.

100 lat wiedzy i doświadczenia

Marka ALCINA oferuje kompleksową linię produktów, od farbowania włosów przez pielęgnację włosa do pielęgnacji skóry i kosmetyki dekoracyjnej.

Szczególny nacisk ALCINA kładzie na tolerancję kosmetyków przez skórę i wybór substancji składowych, które muszą być szczególnie wysokiej jakości.

Renomowani naukowcy w laboratoriach firmy Dr. Wolff wykorzystują najnowocześniejsze technologie. tak aby asortyment i receptury stale optymalizować. Przy rozwijaniu i ulepszaniu preparatów stosowany jest know-how Dr Wolff – nazywany galeniką ( ( nauka o przygotowaniu i produkcji środków leczniczych i kosmetyków) . Nazwa pochodzi od greckiego lekarza Galenos i opisuje naukę o przygotowywaniu i produkcji środków leczniczych i kosmetyków. Galenika jest odpowiedzialna za to, czy substancja czynna rzeczywiście może rozwinąć swoje działanie w produkcie. Działanie to będzie optymane, jeśli pojawią się pozostałe substancje odpowiedzialne za ochronę, transport i aktywację substancji czynnych. Linia badawcza Dr. Wolff jest uznanym na całym świecie specjalistą w tej dziedzinie.

Produkty ALCINA są dostępne wyłącznie w salonie fryzjerskim czy kosmetycznym. Produkty oddawane są więc w najlepsze ręce, a wiedza doświadczonych fryzjerów czy kosmetyczek pozwoli wybrać najlepszy produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb włosów czy skóry.

CENTRALA
Alcina Cosmetic Polska
Thomas Preuss Spółka Jawna

43-190 Mikołów, ul. Oświęcimska 7
+48 515 260 387
e-mail: biuro@alcina.pl

NIP: 6312561639
REGON: 240910561