a

ALCINA – Profesjonalne kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji włosów.

HomeLato 2019

Lato 2019

Letnie kolory z paletką ALCINA Pretty Rose

Wiele korzyści w jednej palecie – 4 cienie do powiek oraz 3 róże. Umożliwia indywidualny wygląd. Idealna do podróży.

Seria Alcina Pretty Rose oferuje 7 odcieni w jednej palecie. Paleta zawiera fantastyczne połączenie cieni do powiek i różu, a poręczny rozmiar opakowania sprawia, że ​​jest idealnym towarzyszem podróży.
Cztery cienie do powiek można łączyć na wiele sposobów. Trzy matowe i subtelne odcienie różanej ślicznej dalii, pięknej lilii i cudownej róży świetnie ze sobą harmonizują. Piękny blask z intensywnym połyskiem zapewnia wyjątkowy efekt przyciągający wzrok – bez względu na to, czy jest nakładany solo, czy jako wykończenie.
Doskonale dopasowane trio różów do policzków zapewnia świeży blask, modelując rysy twarzy i pozwalając, by każda cera lśniła. Jasny brzoskwiniowy odcień zapewnia świeżość, modelujący ciemny odcień palisandru i jasny odcień róży tworzy połyskujące akcenty – użyte w miksie kolory zapewniają żywe wykończenie na policzkach.

Zastosowanie:

Zastosuj cień do powiek na powiece za pomocą aplikatora cieni do powiek Alcina i rozetrzyj granicę pędzelkiem do blendowania Alcina, aby uzyskać miękkie przejścia kolorów.
Zastosuj róż do policzków za pomocą pędzelka do różu Alcina lub pędzelka Kabuki. Powtarzana aplikacja zwiększa intensywność koloru.

Nazwa:
Paletka ALCINA Pretty Rose
Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarza jest teraz zamknięty.