a

ALCINA – Profesjonalne kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji włosów.

"Z efektem anti-frizz i olejem arganowym"

Co mogą zrobić oleje i dlaczego są tak popularne?

Olej ma długą tradycję w pielęgnacji włosów: już starożytni Egipcjanie i Rzymianie chronili włosy przed wyschnięciem i docenili odżywczy efekt. Rytuał, który przetrwał do dzisiaj.

Dzisiejsze oleje do włosów mają ten sam efekt, ale z ich nowoczesną formułą, o wiele lepszą. Tak więc, oleje zawarte w kosmetykach nie tylko dbają o włosy, ale poprawiają wygląd i dają jedwabisty połysk. Ponieważ oleje są tak lekkie, nadają się do wszystkich rodzajów włosów, mogą zaspokoić potrzeby suchych, naprężonych, barwionych lub splecionych włosów.

Niezależnie od tego, czy w okresie intensywnej pielęgnacji latem czy też maj chronić włosy zimą przed suchym powietrzem grzewczym, istnieją dobre powody, aby używać oleju do włosów każdego sezonu.

Pielęgnacja włosów w zimie.

Szczególnie w zimie oleje do włosów powinny być stosowane jako pielęgnacja SOS, ponieważ zimne i suche powietrze grzewcze podgrzewa włosy i ładuje je statycznie. Dlatego w zimnym sezonie szczególnie ważne jest, aby zapewnić im dużą staranność – najlepiej z olejem do włosów.

 

Użyj oleju do włosów dokładnie.
To więcej niż tylko aplikacja.

 

Dla suchych włosów wymagających intensywnej opieki:

Olej do włosów ALCINA aplikować 10 minut przed umyciem włosów – cenny olej owija włosy delikatnie i nadaje im gładką strukturę.

 

 

 

 

W wilgotnych włosach jako praktyce pielęgniarskiej:

Dla większej wygody i połysku, olej można wmasować po myciu do wilgotnych włosów.

 

 

 

Asystent stylizacji dla łatwejszego rozczesywania:

Po nałożeniu oleju do włosów ALCINA włosy są łatwiejsze do rozczesywania i stylizacji.

 

 

 

Anti-frizz i lśniące wykończenie:

Rozprowadzić olej po wyschnięciu lub pomiędzy dłońmi i rozciągnąć na długości i końcówki – zapewnia to doskonały połysk i optymalny efekt zapobiegający frizzowi przed lataniem włosów.

 

 

Głęboka opieka nocą:

Wmasuj olej na całek długości włosów aż po ich końcówki i niech wchłonie się przez noc.

 

 

 

Fantastyczne piękne włosy z nowym ALCINA Nutri Shine Oil Elixir.

Widoczny efekt pielęgnacyjny: intensywna formuła z odżywczymi olejami, natychmiast poprawia wygląd włosów i daje zauważalną elastyczność. Wysokiej jakości olej z arganem i olejkiem z nasion winogron nie obciąża włosów. Olej zwiększa włosy i zapewnia efekt anty-frizz. Olej do włosów jest odpowiedni do wszystkich typów włosów, ale szczególnie do włosów suchych, naprężonych, splamionych lub wrażliwych na rozerwanie.

Udostępnij wpis
Napisany przez