a

ALCINA – Profesjonalne kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji włosów.

"Z efektem anti-frizz i olejem arganowym"

Co mogą zrobić oleje i dlaczego są tak popularne?

Olej ma długą tradycję w pielęgnacji włosów: już starożytni Egipcjanie i Rzymianie chronili włosy przed przesuszeniem i docenili odżywczy efekt. Rytuał, który przetrwał do dzisiaj.

Dzisiejsze oleje do włosów mają ten sam efekt ale nowocześniejszą i lepszą formułę. Tak więc, oleje zawarte w kosmetykach Nutri Shine nie tylko dbają o włosy, ale poprawiają ich wygląd i dają jedwabisty połysk. Nadają się one do wszystkich rodzajów włosów i zaspakajają ich potrzeby.

Niezależnie od pory roku, latem jako intensywna ochrona przeciwsłoneczna, zimą jako ochrona przed suchym powietrzem grzewczym i warunkami atmosferycznymi. Istnieją dobre powody, aby używać oleju do włosów w każdym sezonie.

Pielęgnacja włosów w zimie.

Szczególnie w zimie Eliksir Nutri Shine powinien być stosowany jako pielęgnacja SOS, ponieważ ciepłe i suche powietrze grzewcze przesusza włosy i ładuje je statycznie.

 

 

 

 

 

 

 

Używaj Eliksiru Nutri Shine do włosów skrupulatnie.
To więcej niż tylko aplikacja.

 

 

Jako intensywna pielęgnacja:

ALCINA Eliksir Nutri Shine aplikować 10 minut przed umyciem włosów – cenny olej otula subtelnie włosy i nadaje im gładką strukturę.

 

 

 

 

Jako rytuał pielęgnacyjny:

Eliksir Nutri Shine wmasować delikatnie w umyte, jeszcze wilgotne włosy. Włosy podziękują Ci wspaniałym połyskiem i niezwykłą sprężystością.

 

 

 

Jako pomoc w rozczesywaniu i stylizacji:

Przygotuj Twoje włosy do stylizacji. Rozprowadź Eliksir Nutri Shine na wilgotnych włosach dla łatwiejszego rozczesywania i stylizacji.

 

 

 

Anti-frizz i lśniące wykończenie:

Rozprowadź niewielką ilość Eliksiru Nutri Shine w dłoniach i wmasuj delikatnie w suche włosy. Włosy nie będą się elektryzowały, zyskają wspaniały połysk i elastyczność.

 

 

 

Jako głęboko działająca pielęgnacja na noc:

Wmasuj Eliksir Nutri Shine w długości i końcówki włosów i pozostaw przez noc do wchłonięcia.

 

 

 

Piękne i zdrowe włosy z nowym ALCINA Nutri Shine Oil Elixir.

Widoczny efekt pielęgnacyjny: intensywna formuła z odżywczymi olejami, natychmiast poprawia wygląd włosów i daje zauważalną elastyczność. Eliksir Nutri Shine zawiera wysokiej jakości olej arganowy i olej z pestek winogron. Eliksir Nutri Shine wygładza włosy nie obciążając ich oraz zapewnia efekt anty-frizz. Eliksir Nutri Shine jest odpowiedni do wszystkich typów włosów, szczególnie suchych, zniszczonych, farbowanych i łamliwych.

Udostępnij wpis
Napisany przez