a

ALCINA – Profesjonalne kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji włosów.

Każda kobieta zna problem: nie jest łatwe znalezienie tego, co jest najodpowiedniejsze w zbyt szerokiej gamie szamponów. Jaki jest odpowiedni produkt dla moich specjalnych potrzeb i dlaczego? I dlaczego tak jest, że moje włosy z jednym szamponem czują się znacznie lepiej, a z innym nie?

Pomoc od eksperta.

Odpowiedzi na te pytania można znaleźć u specjalisty. Anna Di Lauro i Robert Lindinger są również zgodni. Pracują jako międzynarodowy trener fryzjerski w Alcina. Jeśli chodzi o piękno włosów, świadomie opierają swoje seminaria i szkolenia na podstawie: mycia włosów i właściwego wyboru szamponu. Na przykład nasze włosy są narażone na wiele różnych naprężeń. Ponadto, nadal istnieją indywidualne cechy różnych typów włosów: „Włosy muszą się dobrze układać, delikatne włosy potrzebują objętości, suche włosy powinny być miękkie i lśniące: ważne jest, aby wybrać produkt, który jest specjalnie dostosowany do specyficznych wymagań rodzaju włosów.” – mówi Anna Di Lauro.

Uniwersalna ochrona.

Galenik – jest specjalnością badań Dr Wolffa stosowaną w naszych produktach. Określenie oznacza w skrócie odpowiednią postać dawkowania substancji czynnych. Ma to kluczowe znaczenie, gdy włosy są barwione lub mają smugi. W końcu kolor powinien trwać tak długo, jak to możliwe i wyglądać dobrze. Wymagana jest także ochrona przed promieniowaniem UV i wpływem środowiska.

Kolorowe włosy wymagają szczególnej troski.

„Proste włosy mają specjalne wymagania”, mówi Robert Lindinger. „Jeśli chcę wyjątkowo genialny wynik, z jak najdłuższą trwałością koloru, potrzebuję wsparcia przez szampon do pielęgnacji. Został zaprojektowany specjalnie w celu utrzymania koloru i łączy w sobie większą zdolność do wiązania wody z pielęgnacją ciała „.

 

 

Post Tags
Udostępnij wpis
Napisany przez
Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ