a

ALCINA – Profesjonalne kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji włosów.

Każda kobieta zna ten problem: nie jest łatwo znaleźć odpowiedni szampon w zbyt szerokiej gamie produktów. Który produkt jest odpowiedni dla moich potrzeb i dlaczego?

Pomoc od eksperta.

Odpowiedzi na te pytania można znaleźć u specjalisty. Nasi eksperci pracują jako międzynarodowi trenerzy fryzjerscy w Firmie Alcina. Jeśli chodzi o piękno włosów, świadomie opierają swoje seminaria i szkolenia na podstawach: mycie włosów i wybór właściwego szamponu. Nasze włosy są narażone na wiele negatywnych wpływów. Ponadto rożne typy włosów maja rożne indywidualne cechy: „Włosy muszą się dobrze układać, delikatne włosy potrzebują objętości, suche włosy powinny być miękkie i lśniące: ważne jest, aby wybrać produkt, który jest specjalnie dostosowany do specyficznych wymagań rodzaju włosów”. – mówi nasz ekspert.

Uniwersalna ochrona.

Galenika – odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju i produkcji produktów Firmy Dr Wolff. Określenie oznacza w skrócie odpowiednią postać dawkowania substancji czynnych i ich działania. Ma to kluczowe znaczenie, gdy włosy są farbowane lub rozjaśniane. Wymagana jest także ochrona przed promieniowaniem UV i wpływem środowiska.

Farbowane włosy wymagają szczególnej pielęgnacji.

„Farbowane włosy mają specjalne wymagania”, mówi nasz ekspert. „Jeśli chcę wyjątkowo genialny wynik, z jak najdłuższą trwałością koloru, potrzebuję wsparcia przez szampon do pielęgnacji koloru. Został on rozwinięty specjalnie w celu utrzymania koloru i łączy w sobie większą zdolność do magazynowania wilgotności z pielęgnacją włosów i skóry głowy”.

 

 

 

Post Tags
Udostępnij wpis
Napisany przez
Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ