a

ALCINA – Profesjonalne kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji włosów.

Przed każdą imprezą zadajemy sobie pytanie: co chcemy założyć i jaką wybrać stylizację i makijaż?

Makijaż z efektem blasku jest elegancki, pozostawia wrażenie i jest naturalny. Koloryt skóry staje się wyrównany. Promienna cera mieni się blaskiem w wybranych partiach. Delikatny blask powstaje, gdy skóra odbija światło, więc małe zmarszczki są oświetlone, a zmęczenie przyćmione. Odbijające światło pigmenty działają jak optycznie i pozwalają cerze świecić młodo świeżo.

Przygotowanie

Aby podstawa makijażu była właściwa, skóra powinna być dobrze przygotowana z kremem na dzień. Zimą, gdy powietrze ogrzewane jest suche, szczególnie ważna jest pielęgnacja, która odpowiada typowi skóry: jeśli skóra jest sucha, napięta, może pomóc zbalansowane i nawilżające serum pod krem.

Baza pod makijaż daje przyczepność

Primer sprawia, że ​​makijaż trwa dłużej i jest podstawą promiennej cery, ponieważ działa jako łącznik między pielęgnacją a makijażem. Stosowany po pielęgnacji wyrównuje obraz skóry i zapobiega osadzaniu się pigmentów podkładu w porach i zmarszczkach. Niektóre bazy używają błyszczących cząstek, które wizualnie oświetlają twarz.

 

Ukryj cień

Cienie i naczynka ukryj korektorem, który wybierasz zawsze w jaśniejszym odcieniu niż makijaż. Można go dobrze rozprowadzić za pomocą odpowiedniej końcówki. Delikatnie wklep korektor palcem serdecznym.

 

 

 

 

 

Podkład

Aby makijaż nie wyglądał na nierówny, musi być dobrze wkomponowany w skórę. Elastyczny płynny podkład można dobrze rozprowadzić pędzlem do makijażu. Kto chce mieć delikatniejsze krycie, używa tylko kremu na dzień. Przy nakładaniu podkładu pamiętać o wskazówkach dotyczących konturowania (tutaj)

 

 

Rozświetlenie

Pearly Glow zastosowany powyżej kości jarzmowej, podkreśla policzki. Stosowany wzdłuż grzbietu nosa może sprawić, że nos będzie węższy.

 

 

 

 

 

 

Róż

Róż jest niezbędny i zawsze wyczarowuje świeżość twarzy. Zastosuj róż na środku policzka palcami lub pędzlem, wyciągnij go na zewnątrz.

 

 

 

 

 

 

Cień do oczu

Baza pod cień zapobiega rozpuszczaniu się makijażu po pewnym czasie. Kolory z połyskującymi cząstkami przyciągają wzrok: brązowa kredka pod i nad okiem, brązowy odcień mieni się na ruchomej powiece, w wewnętrznym kąciku oka perłowy odcień by nadać blasku.

Oko otwarte

Tusz do rzęs można nakładać grubo. Zastosuj Highlighter w kącikach oczu i pod brwiami. Jasny połysk w najwyższym punkcie pod łukiem brwi otwiera oko i nadaje mu blask. Podkreśl brwi pudrem do brwi.

Usta

Gdy oczy błyszczą, ustom nadaj delikatny odcień moreli czy jasnych jagód.

Produkty:

Skin Manager Perfectionist fluid pudrowy

Podkład kremowy w sztyfcie light

Podkład kremowy Pearly Glow

Paletka cieni do powiek Smokey Eyes

Cień do powiek Pearl Matic 010

Tusz do rzęs Amazing Lash

Blender do makijażu

Baza do makijażu Perfect Primer

Puder do brwi Perfect Eyebrow highlighter

Puder do brwi Eyebrow Powder light brown

 

Udostępnij wpis
Napisany przez
Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarza jest teraz zamknięty.