a

ALCINA – Profesjonalne kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji włosów.

"Idealny podkład w pięciu krokach"

Idealny podkład jako podstawa Twojego wyglądu.

Często występują zanieczyszczenia, zaczerwienienia lub małe zmarszczki między nasza skórą a doskonałością, którą chcemy. Dzięki odpowiedniej techniki podczas nakładania makijażu szybko i pewnie ukryjesz niewielkie przebarwienia skóry.

1. Wybór właściwego makijażu

Po pierwsze, decydujesz o intensywności twojego makijażu. Jak to będzie? Czy chcesz, aby Twoja skóra wyglądała delikatnie, świeżo i naturalnie bez szukania „makijażu”? – Następnie BB Cream jest właściwym produktem dla Ciebie.

Czy chcesz wyglądać jedwabiście matowo, nie pozostawiając suchej skóry? Wybierz matowy makijaż z lekkim zmętnieniem.

Czy Twoja skóra ma wyglądać na gładszą i świeższą, bez pokrywania zmarszczek? Makijaż z efektem podnoszenia optycznego, średnio matujący będzie najlepiej pasować do Ciebie.

Jeśli wolisz makijaż z doskonałym zasięgiem, lub jeśli Twoja skóra ma plamki pigmentu, zaczerwienienie lub zanieczyszczenia, wybierz makijaż z doskonałym pokryciem.

2. Znajdź odpowiedni odcień.

Odpowiednie uzupełnienie dla skóry powinno być ciemniejsze lub jaśniejsze od własnego koloru skóry. Najlepiej sprawdzić kolor na brodzie. W międzyczasie należy wybrać makijaż nieco lżejszy od ciemniejszego, ponieważ jaśniejszy makijaż sprawi, że będziesz wyglądać młodziej.

3. Właściwe przygotowanie do perfekcji

Perfekcyjne wykończenie działa tylko wtedy, gdy skóra jest dobrze przygotowana. Z tego powodu należy oczyścić i pielęgnować skórę przed nałożeniem makijażu. Zacznij od twarzy, a następnie przejdź na szyję i dekolt. Następnie zastosuj tonik na twarz za pomocą zwilżonego bawełnianego płatka. Wreszcie, nałóż kremem w okolicach oczu, a następnie na twarz, szyję i dekolt. Gotowe!

4. Zastosuj makijaż

Nałożyć podkład wybrany w „Kroku 1 i 2” oszczędnie i równomiernie. Zacznij od środka czoła i przejdź do podbródka. W ten sposób zawsze rozciągnij makijaż od środka twarzy na zewnątrz. W zależności od nieprzezroczystości, którą chcesz osiągnąć, możesz zastosować różne techniki podczas nakładania: Aby uzyskać łatwą wydajność, zużywaj produkt palcami i upewnij się, że nie ma widocznych linii aplikacji. Dzięki pędzelkowi uzyskuje się precyzyjne rozłożenie i jednolitą powierzchnię. Aby uzyskać więcej nieprzezroczystości, użyj gąbki do makijażu. Maksymalna siła przykrycia uzyskuje się dzięki wielokrotnemu nanoszeniu produktu.

Następnie umyj makijaż na szyi, aby uzyskać płynne przejście. Następnie rozświetl swój obszar oka za pomocą lekkiego korektora. Zacznij od aplikacji w wewnętrznym rogu oka i delikatnie rozprowadzaj koncentrat ręką wokół oczu, a także na nosowym mostku na wysokości oczu. Ważne jest, aby pracowały z jasnym tonem, gdy rozjaśniasz cienie pod Twoimi oczami, a Twoje oczy wydadzą się coraz większe.

5. Zabezpieczenie i matowanie podkładu

Na koniec użyj proszku matującego. W celu uzyskania naturalnego efektu, nanoś proszek pędzelkiem. W przypadku bardziej intensywnego maty użyj gąbki. Rozjaśnij skórę bronzerem lub proszekiem słonecznym, które używasz zamiast pasty. Równomiernie nakładaj proszek słoneczny na twarz pędzelkiem lub tylko na policzkach. W zależności od odcienia skóry, użyj odpowiedniego niuansu.

Post Tags
Udostępnij wpis
Napisany przez