a

ALCINA – Profesjonalne kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji włosów.

"Idealny podkład w pięciu krokach"

Idealny podkład – podstawa dobrego wyglądu.

Nasza skóra często rożni się od tej idealnej, występują zanieczyszczenia, zaczerwienienia lub małe zmarszczki. Dzięki odpowiedniej technice podczas nakładania podkładu szybko i pewnie ukryjesz np. niewielkie przebarwienia skóry.

1. Wybór właściwego podkładu

Po pierwsze, zdecyduj o intensywności twojego makijażu. Jeśli chcesz, aby Twoja skóra wyglądała delikatnie, świeżo i naturalnie jak bez makijażu? – wybierz Fluid Nude Color Cream.

Jeśli chcesz jedwabiście matową ale nie przesuszoną skórę – wybierz podkład Silky Matt Make-up.

Jeśli Twoja skóra ma wyglądać na gładszą i świeższą, bez widocznych zmarszczek? Wybierz podkład Age Control Make-up.

Jeśli wolisz podkład mocno kryjący, lub jeśli Twoja skóra ma plamki pigmentu, zaczerwienienie lub niedoskonałości, wybierz podkład Perfect Cover Make-up.

2. Znajdź odpowiedni odcień.

Wybierz jeden z naszych czterech odcieni: ultralight, light, medium lub dark. Zrób próbę koloru najlepiej na brodzie. Lepiej wybrać podkład nieco jaśniejszy niż odcień skóry, ponieważ jaśniejszy podkład sprawi, że będziesz wyglądać młodziej.

3. Właściwe przygotowanie do perfekcyjnego makijażu

Perfekcyjne wykończenie działa tylko wtedy, gdy skóra jest dobrze przygotowana. Dlatego należy oczyścić i pielęgnować skórę przed nałożeniem makijażu. Zacznij od twarzy, a następnie przejdź na szyję i dekolt, zastosuj tonik na twarz za pomocą zwilżonego wacika. Wreszcie, nałóż kremem w okolicach oczu, na twarz, szyję i dekolt. Gotowe!

4. Zastosuj makijaż

Nałożyć podkład wybrany w „Kroku 1 i 2” oszczędnie i równomiernie. Zacznij od środka czoła i przejdź do podbródka. W ten sposób zawsze rozprowadzaj podkład od środka twarzy na zewnątrz. W zależności od permanentności, którą chcesz osiągnąć, możesz zastosować różne techniki podczas nakładania: dla dużej wydajności, nakładaj produkt palcami i upewnij się, że nie ma widocznych linii aplikacji. Dzięki pędzelkowi uzyskuje się precyzyjne rozprowadzenie i jednolitą powierzchnię. Aby uzyskać większy efekt krycia, użyj gąbki do podkładu. Maksymalną siłę krycia uzyskuje się dzięki wielokrotnemu nanoszeniu produktu. Rozprowadź podkład również na szyi, aby uzyskać płynne przejście.

5. Wykończenie i zmatowienie podkładu

Na koniec użyj pudru Matt Sensation w celu uzyskania naturalnego efektu, nanoś puder pędzelkiem. Użyj Natural Cream Bronzer lub pudru Sun Kiss. Równomiernie nakładaj wybrany produkt pędzlem na całą twarz lub tylko na policzki. W zależności od odcienia skóry, użyj odpowiedniego koloru.

 

Post Tags
Udostępnij wpis
Napisany przez